اعزام پسران مقیم در خانه نگهداری از فرزندان به کربلا معلی

ه همت بهزیستی استان و همراهی خیرین دومین گروه از فرزندان مقیم در خانه نگهداری از فرزندان فاقد سرپرست و سرپرست غیرموثر بهزیستی استان به کربلا اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان سمنان، دومین گروه از فرندان مقیم در خانه نگهداری از فرزندان فاقد سرپرست موثر و سرپرست غیر موثر به کربلای معلی اعزام شدند.

محمود منطقی مدیرکل بهزیستی استان در رابطه با اجرای برنامه های زیارتی به منظور تقویت روحیه معنوی فرزندان خانه نگهداری اظهار کرد: این قبیل از سفرهای زیارتی با هدف تقویت معنویت، ایجاد نشاط، شادابی و توانمندی فرهنگی جامعه هدف سازمان انجام می‌گردد.

مدیر کل بهزیستی استان با اعلام خبر اعزام ۱۰ فرزند پسر ۱۲ تا ۱۸سال خانه نگهداری به عتبات عالیات گفت: این سفر برای دومین بار در استان به همت و پیگیری تیم مدیریت بهزیستی، خیرین و موسسه خیریه انجام گرفته است که اولین سفر با اعزام ۲۶ فرزند دختر برنامه ریزی و اجرا شده بود.

منطقی تصریح کرد: سازمان بهزیستی تلاش می کند تا در کنار فراهم نمودن امکانات رفاهی مناسب، با تقویت باورهای دینی به ابعاد رشدی کودکان و نوجوانان و آشنایی فرزندان با آداب زیارت توجه و اهتمام جدی صورت گیرد.

وی در پایان یادآور شد: طی برنامه ریزی های انجام شده مقرر گردید هر فرزند نایب الزیاره یک شهید استان باشد.

گفتنی است در این مراسم همسر شهید محمد مرادی از بازنشستگان بهزیستی استان نیز حضور داشته و فرزندان را بدرقه کردند.

کد خبر 88267

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد