مراسم تکریم و جشن رهسپاری فرزندان بهزیستی به زندگی مستقل در البرز برگزار شد

روز سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور"سید محمدرضا حسینی"معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی،"وجیهه محمدی فلاح"مدیرکل بهزیستی البرز و"عبدالله دارایی"مدیرکل تعاون استان البرز مراسم تکریم و جشن رهسپاری فرزندان بهزیستی البرز به زندگی مستقل در محل شیرخوارگاه امام علی (ع) کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛مدیر کل بهزیستی با اشاره به اینکه در این مراسم نوزده نفر از فرزندان دختر و پسر خانه های کودک و نوجوان البرز زندگی مستقل خود را آغاز می کنند،گفت:مستقل شدن فرزندان و آغاز فرآیند جدید زندگی به معنای آن نیست که از چرخه حمایت سازمان بهزیستی خارج شده اند بلکه همچنان از تجارب کارشناسان و حمایت های سازمان بهره مند خواهند بود.

"وجیهه محمدی فلاح"با آرزوی توفیق برای فرزندان در تمامی مراحل زندگی،بر ضرورت ارتباط مستمر آنان با مربیان و کارشناسان بهزیستی تا رسیدن به استقلال و آینده ای همراه با آرامش و موفقیت تأکید کرد و افزود: این افراد هم اکنون توانایی تأمین زندگی مناسب و ایجاد اشتغال برای خود را دارند و در کنار آن مورد حمایت بهزیستی نیز قرار خواهند گرفت.

محمدی فلاح گفت:از مجموع ۱۹ فرزند مستقل شده بهزیستی که جشن رهسپاری ویژه آنان برگزار شد،۶ دختر و۱۳ پسر بالای هجده سال هستند که به هر کدام از این فرزندان مبلغ دو میلیارد ریال کمک هزینه زندگی مستقل پرداخت شده است.

گفتنیست در پایان مدیران حاضر در مراسم،مددکاران و کارشناس مراکز به رسم یادبود با اهداء هدایا و شاخه گل به فرزندان،ضمن خواندن دعای بدرقه این عزیزان را از زیر قرآن شریف رد نموده و آرزوی توفیق و سربلندی از خداوند متعال برایشان مسئلت داشتند.

کد خبر 106394

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد