پیام قدردانی مدیرکل بهزیستی  خوزستان از حضور حماسی کارکنان و 
 خانواده بزرگ بهزیستی در انتخابات

دکتر مهران کریمیان مدیرکل بهزیستی خوزستان در پیامی از حضور حماسی و پرشور کارکنان و خانواده بزرگ و شریف بهزیستی خوزستان، در انتخابات ۱۱ اسفند تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت آگاه و همیشه در صحنه استان و بویژه کارکنان و جامعه هدف معزز  بهزیستی  با حضور آگاهانه ، پرشور و گسترده خود در  انتخابات ،بار دیگر حماسه ای بزرگ آفریدند تا برگ زرینی باشد که بر اوراق دفتر افتخارات این مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی  افزوده گردد.

بی شک این حضور حماسی ،پرشکوه و دشمن‌شکن ملت ایران مایه فخر و مباهات و موجب خنثی شدن توطئه دشمنان و حفظ امنیت و اقتدار کشورمان خواهد شد.


 اینجانب ضمن شکرگزاری به درگاه خالق الهی به پاس نعمت مردمی قدرشناس و بلند همت، لازم می دانم از حضور پرشور اقشار مختلف مردم شریف استان  در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، به ویژه خانواده بزرگ بهزیستی،افراد دارای معلولیت و مددجویان و کارکنان بهزیستی استان تشکر و قدردانی نموده  و ضمن تبریک به منتخبین ملت و آرزوی موفقیت ، امیدوارم با عمل به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در  جهت محرومیت زدایی از رخسار استان  و پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی  گامهای موثری  برداشته شود. 

مهران کریمیان

مدیر کل بهزیستی استان خوزستان

کد خبر 103501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد