دیدار رئیس بهزیستی شهرستان امیدیه با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان

در پنجمین روز از هفته بهزیستی، چهارشنبه، ۲۸ تیرماه، رئیس بهزیستی شهرستان امیدیه، با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان امیدیه دیدار و پیرامون فعالیت ها و خدمات بهزیستی به آحاد جامعه به ویژه جامعه هدف تحت پوشش گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خوزستان، رئیس بهزیستی شهرستان امیدیه در این باره گفت: بررسی وضعیت آسیب های اجتماعی و راه های کنترل و کاهش آن،قانون حامیت از کودکان و نوجوانان، فرزندخواندگی، مناسب سازی اماکن اداری و عمومی و ساماندهی معتادین متجاهر از مهم ترین موضوعات مطرح در این  جلسه بود. 

ماشاالله ویسی نژاد افزود: با توجه به اهمیت تامین امنیت همکاران اورژانس اجتماعی در ماموریت های کاری و نیز لزوم حمایت قضایی از بسیاری از فعالیت های بهزیستی، مقرر شد دادگستری و دادستانی شهرستان امیدیه، در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و تسهیل خدمت رسانی به جامعه، با اداره بهزیستی، بیش از پیش همکاری کنند.

وی همچنین بیان داشت: از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه، مساله جمع آوری متکدیان و افراد فاقد هویت در سطح شهر بود که طبق قانون جمع آوری  ایشان از وظایف شهرداری با همکاری نیروی انتظامی است.

گفتنی است در این جلسه از زحمات کارکنان بهزیستی شهرستان امیدیه تقدیر شد.

کد خبر 85444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد