بهزیستی به موضوع نظارت ها و سلامت اداری توجه ویژه ای دارد

مدیرکل بهزیستی استان زنجان ضمن تاکید بر صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری گفت: بهزیستی سازمانی مردمی است و برپایه مشارکت مردم و حمایت مردم از جامعه هدف فعالیت می کند و بیشتر فعالیت های آن به مردم واگذارشده است، و این موضوع موجب شده سازمان بهزیستی به موضوع نظارت ها و همچنین مقوله سیاست گذاری توجه ویژه ای داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان دکتر روح اله خدابنده لو در جلسه ی استانی سلامت اداری که که با حضور مدیران و کارشناسان این اداره برگزار شد، حفظ اعتماد عمومی را بالاترین سرمایه ی اجتماعی بهزیستی عنوان کرد و افزود: افتخار بزرگی است که بهزیستی از بعد شاخص های سیستم های نظارتی و بازرسی در مدت کوتاهی به رتبه ی مطلوب رسیده است.

وی بیان کرد: علاوه بر نظارت‌های درون سازمانی، مراجع ذیصلاح برون سازمانی نظیر اداره بازرسی، دستگاه قضایی، و... نیز در راستای ارزیابی نوع خدمات و فعالیت‌ها به صورت متناوب بر عملکرد مراکز و موسسات نظارت دارند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مددکاران باید پایش و بازبینی پرونده ها را در اولویت خود قرار دهند، تصریح کرد: نظارت‌ بر مراکز و موسسات تابعه با دقت نظر و مطابق دستورالعمل‌های خاصی به صورت سازمانی انجام می‌گیرد و مواردی از قبیل بررسی شفافیت مالی، رعایت قوانین و مقررات عمومی، رعایت ساختار حقوقی، وضعیت مشارکت‌های موسسه و... از جمله موارد مدنظر در این بازدیدها است.

کد خبر 108271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد