مدیرکل بهزیستی استان البرز در پیامی روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت

"وجیهه محمدی فلاح"مدیرکل بهزیستی استان البرز در پیامی روز جهانی کار و کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه کار و جهاد و تولید تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان البرز؛متن پیام به شرح ذیل می باشد:
مقام معظم رهبری:
استقلال ملت و کشور به تلاش و زحمت کارگران بستگی دارد.

بسم الله الرحمن الرحیم
فرهنگ کار، تلاش و جهاد برای عمران و آبادی مرز و بوم و اعتلاء ایران اسلامی به دست کارگران و زحمت کشان عرصه تولید،مؤیّد جانفشانی و از خودگذشتگی این قشر است که باید قدردان و قدرشناس زحمات آنان بود.
 هفته کار و کارگر، بهانه‌ای است برای پاسداشت تلاش‌ها و زحمات عزیزانی که در راه ساختن ایران آباد و آزاد سر از پا نمی شناسند.
نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با نام " رشد تولید با مشارکت مردم "نام گذاری شده،نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند و در حقیقت این مهم زمانی به مرحله عمل و تحقق در می‌آید که جامعه بزرگ و پرتلاش کارگری با حمایت همه جانبه دولت و مردم برای پیشرفت و تعالی استان کمر همت ببندند.
در هفته کار و کارگر باید از مقام رفیع و عظیم کارگران و  خدمات صادقانه و بی دریغ این قشر شریف، مؤمن و صبور تشکر کرد و از آنان در همه زمینه ها حمایت کرد.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد،سختکوش و پرتلاش استان،فرا رسیدن روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری به خصوص زحمت کشان بهزیستی البرز تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.


           وجیهه محمدی فلاح 
       مدیرکل بهزیستی استان البرز

کد خبر 106917

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد