سکوت در برابر ظلم، مشارکت با ظالمان است

دکتر مسعود فیروزی، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در پیامی از عملیات مقتدرانه نبرد صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برخورد با رژیم جنایتکار اسرائیل تقدیر و تشکر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی متن پیام به شرح زیر است:

واکنش موشکی و پهپادی به رژیم تروریست صهیونیستی با عنوان عملیات «وعده صادق» سیلی محکم رزمندگان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به استکبار جهانی بود.  ما در مکتب مولایمان آموخته ایم که سکوت در برابر ظلم، مشارکت با ظالمان است. وعده صادق، بیانگر عدم بی تفاوتی جمهوری اسلامی در مقابل جنایت های وحشیانه رژیم خبیث صهیونیستی علیه کودکان و زنان مظلوم فلسطینی است. جنایت هایی که مشاهده تصاویر آنها، غم و ناراحتی را بر سر هر انسان آزاد اندیشی آوار میکند و خواب راحت را از چشمان آدمی میگیرد.
نبرد صادق، مرهمی بر دردها و آلام مردم مظلوم فلسطینی است که سال هاست برای آزادی سرزمین شان مبارزه و مجاهدت می‌کنند. تمام ملت بزرگ ایران و فرزندان اسلام به ‎‏سلحشوران و غیور مردانی که مقتدرانه از تمامیت ارضی کشور و مظلومین جهان دفاع میکنند و باعث سربلندی و صلابت این مرز و بوم هستند، افتخار می کنند.
اینجانب ضمن تبریک عملیات تاریخی و پیروزمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی به پرسنل خدوم و جامعه هدف بهزیستی خراسان رضوی و تمامی مردم آزاداندیش، آزادی قبله اول مسلمین جهان و پاکسازی بیت المقدس را از لوث وجود جنایتکاران آرزومندم.

 

کد خبر 105845

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد