آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت

علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه زمان ثبت‌نام برای اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از امشب آغاز می شود، گفت: ۴۳۲۶ نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی در کل کشور در دستگاه‌های اجرایی جذب خواهند شد که ادارات استان کرمان نیز در این طرح حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان علیرضا وحیزاده مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به اینکه افراد دارای معلولیت استان کرمان از امروز میتوانند جهت استفاده از سهمیه سه درصد استخدام ادارات نام نویسی کنند گفت : برگزاری آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت برای نخستین‌بار در کشور ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳  به منظور جذب و بکارگیری ۴۳۲۶ نفر در ۴۵ دستگاه اجرایی برگزار می‌شود که در استان کرمان نیز بیش ۱۹ دستگاه در این آزمون سهمیه دارند.

وی افزود : افرادی که دارای کارت معلولیت از سازمان بهزیستی هستند، می‌توانند برای تصدی شغل در دستگاه های اجرایی استان کرمان و یا استانهای دیگر، در این آزمون ثبت‌نام و رقابت کنند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان افزود : آزمون استخدامی خاص افراد دارای معلولیت، ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار می‌شود وثبت‌نام این آزمون از ۲۹ بهمن‌ماه آغاز شده و تا ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

وی اظهار داشت : مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، نتایج این آزمون نیز ۳۰ خردادماه سال ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به ادرس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی hrtc.ir مراجعه نمایند.

کد خبر 102743

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد