فرصت بی سابقه استخدام و همکاری در سازمان بهزیستی از طریق ثبت نام در آزمون استخدامی فراگیر/ برگزاری آزمون استخدام ویژه افراد دارای معلولیت به زودی

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: آزمون جذب یک هزار و ۷۶۵ نفر در سازمان بهزیستی همزمان با یازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اخذ یک هزار و ۷۶۵ نفر سهمیه استخدامی برای ادارات شهرستانی، استانی، شیر خوارگاه ها و مراکز اورژانس اجتماعی و ... گفت: اتفاقات خوب، اثر بخش و امید آفرین در حوزه نیروی انسانی سازمان بهزیستی می تواند نوید بخش خدمات رسانی هر چه بیشتر به جامعه هدف باشد.

قادری گفت: اساس کار بهزیستی مبتنی بر طرح های تحولی، بهره وری در کارها، بهبود فرایندها، حذف اقدامات بیهوده و تبدیل سازمان به ساختاری حرفه ای و چابک برای پیشبرد اهداف و روان سازی خدمات آن است. 
وی در خصوص کسب مجوز استخدامی برای سازمان بهزیستی گفت: جذب این تعداد نیرو در سازمان بهزیستی برای اولین بار با همکاری و همراهی جدی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان اداری و استخدامی کشور انجام گرفته است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه ثبت نام آزمون استخدامی با یک هزار و ۷۶۵ ظرفیت استخدامی در مشاغل اختصاصی سازمان بهزیستی کشور  صورت می گیرد و سهمیه سه درصد افراد دارای معلولیت نیز در آن لحاظ شده است، گفت: این آزمون برای مشاغل کارشناس امور بهزیستی، کارشناس امور توانبخشی و کودکیار از امروز ۵ آذرماه در یازدهمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور آغاز و تا ۱۳ آذرماه ادامه خواهد داشت.

قادری در خصوص تاریخ این آزمون گفت: تاریخ برگزاری آزمون کتبی ۸ دی ماه سال جاری و تاریخ اعلام نتیجه ازمون یاد شده اواخر دی ماه است.

وی همچنین در خصوص اولین آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت گفت: برنامه ریزی لازم برای اولین آزمون ویژه برای جذب ۴۰۳۳ فرد دارای معلولیت در دستگاه های اجرایی صورت پذیرفته که در سال جاری ثبت نام این آزمون نیز شروع و زمان ثبت نام این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه مندان برای جذب در سازمان بهزیستی و شرکت در آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی می توانند در سایت آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir ثبت نام کنند.

کد خبر 95349

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد