در رسانه |پویش عید تا عید با هدف کمک به نیازمندان در همدان آغاز شد

همدان-ایرنا- معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: پویش ملی «عید تا عید» در راستای جذب حداکثری مشارکت های مردمی و ارتقای سطح رفاه و معیشت مددجویان بهزیستی استان راه اندازی شد.

مرتضی حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: پویش ملی «عید تا عید» با هدف مشارکت جمعی و استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران در راستای تامین بخشی از نیازمندی‌های معیشتی خانواده‌های زیرپوشش بهزیستی در استان‌ همدان از عید سعید قربان آغاز شده و تا عید غدیر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: خیرین و مردم نیکوکار می‌توانند نذورات نقدی و غیرنقدی خود را برای ارسال سریع به جامعه‌ هدف بهزیستی به ادارات‌ کل بهزیستی استان، ادارات بهزیستی شهرستان‌ها، مجتمع‌ها و موسسه‌های خیریه تحت نظارت بهزیستی تحویل دهند.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: در روز عید سعید غدیر نیز طرح اطعام غدیر با مشارکت خیرین و مردم استان اجرا خواهد شد.

حیدری با قدردانی از خیرین و مردم نیکوکار برای کمک به نیازمندان زیرپوشش بهزیستی اظهار کرد: مردم استان در اجرای پویش‌های مختلف از جمله "پویش همدلی مومنانه در ماه رمضان" و "جمع‌آوری وجوه های فطریه" برای حمایت از اقشار کم برخوردار همواره پیشگام بوده‌اند.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: سازمان بهزیستی براساس وظایف قانونی شبکه وسیعی از خدمات متنوع حمایتی، مراقبتی و توانمندسازی را به طیف گسترده‌ای از افراد دارای معلولیت، نیازمندان، فرزندان و اقشار آسیب‌پذیر در سراسر کشور ارائه می‌کند.

حیدری ادامه داد: خیران می‌توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب ۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱ یا شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۹۲۷۸۳۹۳ به نام مشارکت های مردمی بهزیستی استان همدان و همچنین شماره شبا ۲۱۰۱۰۰۰۰۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱ IR به نام مشارکت های سازمان بهزیستی کشور نزد بانک مرکزی اهدا کنند.

پویش عید تا عید با هدف کمک به نیازمندان در همدان آغاز شد

وی، استفاده از ظرفیت خیران و جلب مشارکت های مردمی را از اولویت های این سازمان برشمرد و افزود: بهزیستی استان همدان در راستای ارتقای سطح زندگی و بهبود معیشت مددجویان به روش های گوناگون نسبت به جذب مشارکت های مردمی اقدام کرده و هر ساله به منظور استفاده حداکثری از ظرفیت نیکوکاری جامعه نسبت به اجرای برنامه ها، طرح ها و پویش های مختلف در زمان ها و مناسبت های گوناگون اقدام کرده است.

معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: مردم می توانند در پویش عید تا عید با هدف کمک به نیازمندان زیرپوشش این مجموعه نیز مانند سایر پویش‌ها مشارکت داشته باشند.

وی یادآور شد: ۶۰۶ میلیارد و ۳۹۹ میلیون ریال مشارکت‌های مردمی نقدی، غیرنقدی و خدماتی ادارات در مراکز دولتی، موسسات خیریه و خدماتی بهزیستی استان در سال گذشته جمع‌آوری شد که نسبت به سال ۱۴۰۱ رشد چشمگیری داشته است.

از عید قربان تا عید سعیدخم به عنوان دهه ولایت نام گرفته است.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده حدود یک سوم جمعیت استان همدان به صورت مستقیم و غیرمستقیم از خدمات حمایتی و درمانی سازمان بهزیستی بهره می‌برند.

استان همدان حدود یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

در رسانه |پویش عید تا عید با هدف کمک به نیازمندان در همدان آغاز شد

کد خبر 110463

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

خدمات الکترونیک پرکاربرد