banner-behzisti
شنبه 29 دي 1397   08:40:03
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخباراستانی
1397/1/26 يكشنبهاز سوی مجتمع استانی سلامت صورت گرفت

گزینش مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی به عنوان مدیر کل برتر حوزه سلامت

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از سوی مجمع سلامت استان به عنوان مدیر کل برگزیده این مجمع معرفی شد. این گزینش در اولین نشست این مجمع که 23 فروردین در مجتمع سپید با حضور یک هزار نفر از مسؤولان اجرایی و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان برگزار گردید اعلام شد.

از سوی مجتمع استانی سلامت صورت گرفت
گزینش مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی به عنوان مدیر کل برتر حوزه سلامت
مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی از سوی مجمع سلامت استان به عنوان مدیر کل برگزیده این مجمع معرفی شد.
این گزینش در اولین نشست این مجمع که 23 فروردین در مجتمع سپید با حضور یک هزار نفر از مسؤولان اجرایی و نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان برگزار گردید اعلام شد.
مجمع سلامت استان‌ها تشکیلاتی است که از سوی وزارت بهداشت و کشور و در ذیل شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور، پیشنهاد و طراحی شده است.
بر اساس دستورالعمل اجرایی این مجمع که از سوی دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور، مستقر در وزارت بهداشت تهیه و تدوین شده است، این مجمع به منظور جلب مشارکت فکری، مالی و معنوی دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردمی در امر سلامت، تشکیل شده است.
این مجمع که نشست‌های استانی آن در ماه‌های گذشته در چند استان برگزار گردیده، اولین نشست خود در خراسان رضوی را روز 23 فروردین برگزار کرد.
در این نشست که استاندار، مشاور معاون اجتماعی وزارت بهداشت، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی، اعضای شورای اداری استان، نهادهای اقتصادی و سازمان‌های مردم نهاد اجتماعی استان در آن شرکت داشتند، مدیر کل بهزیستی استان به عنوان مدیر کل برگزیده مجمع استانی سلامت در سال 97 معرفی و با اهدای لوح تقدیری از زحمات وی قدردانی شد.
در لوح تقدیری که نسخه‌ای از آن در اختیار مهر رضوی قرار گرفته آمده است: از جناب‌ عالی که در مسیر نیل به اجتماعی شدن سلامت تلاشی وافر و مؤثر داشته‌اید و به پاس مسؤولیت‌پذیری و پاسخگویی اجتماعی برای سلامت به عنوان مدیر کل برگزیده مجتمع استانی سلامت در سال 97 تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.
شایان ذکر است، سازمان بهزیستی در برنامه‌ی ششم توسعه، متولی سلامت اجتماعی معرفی شده است.
 

.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 106510
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15788192 تعداد بازديد زيرپورتال: 126746 اين زيرپورتال امروز: 203 سایت در امروز: 12434 اين صفحه امروز: 153 دريافت RSS در امروز: 4019 دريافت RSS صفحه: 7