banner-behzisti
شنبه 29 دي 1397   08:29:28
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخباراستانی
1397/1/22 چهارشنبهدر بازدید مدیران دو نهاد از کمپ خلق‌آباد عنوان شد:

تفاهم‌نامه‌ی شهرداری مشهد و بهزیستی خراسان رضوی برای همکاری در پاک‌سازی مشهد از کارتن‌خواب‌ها

شهرداری مشهد و بهزیستی خراسان رضوی در زمینه‌ی همکاری در خصوص ساماندهی، نگهداری و درمان کارتن‌خواب‌های مشهد، تفاهم‌نامه امضا می‌کنند. این موضوع در بازدید امروز 22 فروردین مدیران دو نهاد اجرایی از مرکز اقامتی ترک اعتیاد و کاهش آسیب اجباری خلق‌آباد (ماده 16) مطرح شد.

در بازدید مدیران دو نهاد از کمپ خلق‌آباد عنوان شد:
تفاهم‌نامه‌ی شهرداری مشهد و بهزیستی خراسان رضوی برای همکاری در پاک‌سازی مشهد از کارتن‌خواب‌ها
شهرداری مشهد و بهزیستی خراسان رضوی در زمینه‌ی همکاری در خصوص ساماندهی، نگهداری و درمان کارتن‌خواب‌های مشهد، تفاهم‌نامه امضا می‌کنند.
این موضوع در بازدید امروز 22 فروردین مدیران دو نهاد اجرایی از مرکز اقامتی ترک اعتیاد و کاهش آسیب اجباری خلق‌آباد (ماده 16) مطرح شد.
به گفته‌ی معاون پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی، این تفاهم نامه در کمیته‌ی مشترکی که از سوی طرفین تشکیل می‌شود تدوین خواهد شد.
مسعود هنربخش گفت: در راستای پاک‌سازی کارتن‌خواب‌ها از شهر مقدس مشهد که مورد تأکید شهردار مشهد بوده، یک تفاهم‌نامه‌ی همکاری برای روشن‌ کردن جزئیات عملکرد دو نهاد تدوین می‌شود.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 2 مرکز دولتی با ظرفیت کلی 400 نفر و 10 مرکز خصوصی با ظرفیت 1500 نفر کار نگهداری و درمان معتادان کارتن‌خواب مشهد را انجام می‌دهند گفت: این مراکز با حداکثر ظرفیت مشغول فعالیت هستند و اعتبارات ابلاغی دولت برای پوشش هزینه‌های این مراکز به هیچ‌وجه کفایت نمی‌کند.
هنربخش گفت: این مراکز در سال حدود 9 میلیارد تومان هزینه دارند اما در حال حاضر بهزیستی فقط سه میلیارد تومان اعتبار برای پوشش خدمات این مراکز دارد.
وی از خیرین دعوت کرد برای همکاری در این زمینه، ورود فعال داشته باشند.
معاون توانبخشی بهزیستی خراسان رضوی گفت: برای تحقق شهر بدون کارتن‌خواب، باید همه‌ی شهروندان از جمله خیرین عزیز که در همه‌ی بخش‌ها حضور فعال دارند فعالانه ورود داشته باشند.
وی اضافه کرد: همچنین سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی از جمله شهرداری، شورای شهر، نهادهای انقلابی و تمام دلسوزان اجتماعی باید به بهزیستی کمک کنند تا بهزیستی بتواند این وظیفه‌ی خطیر را انجام دهد.
 
 

.
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 106502
تعداد بازديد کنندگان سايت: 15787600 تعداد بازديد زيرپورتال: 126735 اين زيرپورتال امروز: 194 سایت در امروز: 11842 اين صفحه امروز: 145 دريافت RSS در امروز: 4019 دريافت RSS صفحه: 7